Salesians Badalona

CÀRRECS UNIPERSONALS

Titular

Salvador Ramos: salva.ramos@salesians.cat

Director

Joan Pau Garcia: joanpau.garcia@salesians.cat

Cap d’estudis EI/EP

Núria Sales: nuria.sales@salesians.cat

Coordinador/a EI

Rosa Torres: rosa.torres@salesians.cat

Coordinador/a CI

Gemma Alés: gemma.ales@salesians.cat

Coordinador/a CM

Begoña Visús: begoña.visus@salesians.cat

Coordinador/a CS

Xavi Fernandez: xavi.fernandez@salesians.cat

Cap d’estudis ESO

Eduard Cantos: eduard.cantos@salesians.cat

Coordinador/a 1r ESO

Joan Sanz: joan.sanz@salesians.cat

Coordinador/a 2n ESO

Eva López: eva.lopez@salesians.cat

Coordinador/a 3r ESO

Cristina Trepat: cristina.trepat@salesians.cat

Coordinador/a 4t ESO

Jordi Moya: jordi.moya@salesians.cat

Cap d’estudis FP

Esther Montaña: esthermaria.montana@salesians.cat

Coord. Gestió- Comerç

Paqui López: paqui.lopez@salesians.cat

Coord. Mecànica

Javi Sánchez: javi.sanchez@salesians.cat

Coord. Escola Empresa

Encarna Atienza: encarna.atienza@salesians.cat

Coord. FCT i DUAL

Josep Maria Garcia: josep.garcia@salesians.cat

Cap del SAPP

Àngels García: angels.garcia@salesians.cat

SAPP EI EP

Àngels García: angels.garcia@salesians.cat

SAPP ESO

Rosi Lozano: rosi.lozano@salesians.cat

SAAP FP

Jesica Dàvila: jesica.davila@salesians.cat

Cap de Pastoral

José Luis Muñoz: joseluis.munoz@salesians.cat

Pastoral EI

Laia Platero: laia.platero@salesians.cat

Pastoral CI-EP

Veronica Marroquín: veronica.marroquin@salesians.cat

Pastoral CM-EP

Jenny García: jenny.garcia@salesians.cat

Pastoral CS-EP

José Luis Muñoz: joseluis.munoz@salesians.cat

Pastoral ESO

Joan Mola: joan.mola@salesians.cat

Pastoral FP

Javi Sánchez: javi.sanchez@salesians.cat

Pastoral FP

Javi Sánchez: javi.sanchez@salesians.cat

Coordinadora PFI

Encarna Atienza: encarna.atienza@salesians.cat

Administrador

Rafael Femenías: rafael.femenias@salesians.cat

Secretaria

Anabel Bravo: anabel.bravo@salesians.cat

Coordinador de qualitat

Sònia Raül: sonia.raul@salesians.cat

Escola de Pares i Mares

Marian Buxadé: marian.buxade@salesians.cat

Coordinador Extraescolars

Salvador Ramos: salva.ramos@salesians.cat

Responsable de comunicacions

Raúl Vega: raul.vega@salesians.cat

Relacions internacionals

Isabel de Frutos: isabel.defrutos@salesians.cat

Responsable TIC

Albert Valls: albert.valls@salesians.cat